Oddłużanie firm, spółek i osób fizycznych – Poznań

img

W ofercie naszej kancelarii prawnej z Poznania znajduje się oddłużanie firm, spółek oraz klientów indywidualnych, czyli tzw. osób prywatnych. Mamy ogromną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, które pozwalają nam zajmować się praktycznie każdym prawnym aspektem z zakresu prawa:

  • gospodarczego;
  • administracyjnego;
  • handlowego i spółek;
  • procesowego;
  • podatkowego;
  • ubezpieczeń majątkowych i osobowych;
  • upadłościowego i naprawczego;
  • karnego i skarbowego.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą oddłużania firmy? Koniecznie skontaktuj się z biurem naszej kancelarii prawnej w Poznaniu. Służymy pomocą na wszystkich etapach tego procesu.

Oddłużanie firmy

Nasza kancelaria z siedzibą w Poznaniu oferuje pomoc w oddłużaniu firmy. Dobrze wiemy o tym, że każda firma może spotkać się z problemem zadłużenia i braku płynności finansowej. Jeśli działasz jako podmiot gospodarczy i chcesz uzyskać wiedzę z tego zakresu, zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią adwokacką, która przeprowadza także proces przekształcania firm. Dzięki naszej kompleksowej pomocy oraz ogromnej wiedzy merytorycznej, nie będziesz musiał borykać się z wierzycielem reprezentowanym przez inną kancelarię prawną.

Zapewnimy Ci wsparcie i pomoc w rozwiązaniu Twoich problemów, które pozwoli na oddłużenie, czyli pełne uniknięcie konieczności spłaty zadłużenia albo przynajmniej zmniejszenie jego wysokości. Już teraz dowiedz się więcej o oddłużaniu firm w Poznaniu.

img
wimat

Oddłużanie w Poznaniu – co warto wiedzieć?

Nasza kancelaria specjalizuje się w prawnym oddłużaniu w Poznaniu. Świadczymy pomoc prawną na każdym etapie kontaktu z wierzycielem i firmą, u której zadłużyli się nasi klienci. Współpracujemy z podmiotami gospodarczymi – w naszej ofercie znajduje się też oddłużanie osób fizycznych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ponieważ wychodzimy z założenia, że warunkiem efektywnie poprowadzonej sprawy jest całościowe poznanie sytuacji. Podejmowane przez nas działania są zawsze skoordynowane oraz rzetelne, co ma znaczący wpływ na przebieg naszej współpracy z klientem.

Już od wielu lat zajmujemy się oddłużaniem w Poznaniu. Jako profesjonalna kancelaria prawna podchodzimy kompleksowo do interesów firm i osób fizycznych – doradzamy, jaki sposób postępowania będzie najlepszy. Ponadto negocjujemy jak najlepsze warunki, reprezentując klientów w bezpośrednich kontaktach z ich wierzycielami. Doradzamy i pomagamy w kontaktach z firmami windykacyjnymi i komornikami.

Nasze usługi obejmują również: doradztwo prawne, restrukturyzację zobowiązań, pomoc w uzyskaniu dodatkowych form finansowania oraz wsparcie w relacjach z sądem oraz syndykiem po ogłoszeniu upadłości.

Obsługujemy Poznań i okolice – zapraszamy do współpracy!