Oddłużanie firm, spółek i osób fizycznych

W ofercie naszej kancelarii prawnej znajduje się oddłużanie firm, spółek oraz Klientów indywidualnych, czyli tzw. osób prywatnych, bądź fizycznych. Posiadamy wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam zajmować się praktycznie każdym prawnym aspektem z zakresu prawa:

  • gospodarczego;
  • administracyjnego;
  • handlowego i spółek;
  • procesowego;
  • podatkowego;
  • ubezpieczeń majątkowych i osobowych;
  • upadłościowego i naprawczego;
  • karnego i skarbowego.

Każda firma może spotkać się z problemem zadłużenia i braku płynności finansowej. Jeśli działasz jako podmiot gospodarczy i chcesz uzyskać wiedzę z tego zakresu, zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią adwokacką, która przeprowadza także proces przekształcania firm. Dzięki naszej profesjonalnej pomocy oraz bogatej wiedzy merytorycznej, nie będziesz musiał borykać się z wierzycielem reprezentowanym przez inną kancelarię prawną.

Zapewnimy Ci wsparcie i pomoc w rozwiązaniu Twoich problemów, które pozwoli na oddłużenie, czyli pełne uniknięcie konieczności spłaty zadłużenia albo przynajmniej zmniejszenie jego wysokości.

Oddłużanie na każdym etapie

W naszej kancelarii zawodowo zajmujemy się prawnym oddłużaniem na każdym etapie kontaktu z wierzycielem i firmą, u której zadłużyli się nasi Klienci. Współpracujemy z podmiotami gospodarczymi – w naszej ofercie znajduje się też oddłużanie osób fizycznych. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, ponieważ wychodzimy z założenia, że warunkiem efektywnie poprowadzonej sprawy jest całościowe poznanie sytuacji. Podejmowane przez nas działania są zawsze skoordynowane oraz rzetelne, co ma znaczący wpływ na przebieg naszej współpracy z Klientem.

Jako profesjonalna kancelaria prawna podchodzimy kompleksowo do spraw oddłużenia firm i osób fizycznych – doradzamy, jaki sposób postępowania będzie najlepszy, ale również negocjujemy jak najlepsze warunki, reprezentując Klientów w bezpośrednich kontaktach z ich wierzycielami. Doradzamy i pomagamy w kontaktach z firmami windykacyjnymi i komornikami.

Nasze usługi obejmują też restrukturyzację zobowiązań, pomoc w uzyskaniu dodatkowych form finansowania oraz wsparcie w relacjach z sądem oraz syndykiem po ogłoszeniu upadłości.

Obsługujemy Poznań i okolice – zapraszamy do współpracy!